<

Główny Księgowy

Agnieszka Nowosad

Zastępca Głównego Księgowego

Paulina Tkaczyk

Księgowe

Oliwia Skoczylas
Małgorzata Niedźwiedź

Specjalista ds. personalnych

Beata Grudzień

Specjalista do obsługi kancelaryjnej

Agata Kasperek

Pełnomocnik dyrektora ds. programowych

Marek Pasieczny

Koordynator ds. artystycznych

Barbara Fink

Koordynator ds. impresariatu

Barbara Żarinow

Asystent koordynatora ds. impresariatu
Agnieszka Bąk

Koordynator ds. edukacji artystycznej

Magdalena Andrasz

Inspicjenci i suflerzy

Małgorzata Bigelmajer
Alina Jaszak-Kuduk
Monika Jabłońska-Sowa

Archiwista artystyczny

Anna Nowak

Archiwista zakładowy

Anna Marta Nowak

Specjalista ds. marketingu i PR

Joanna Lecka

Specjalista ds. komunikacji/grafik

Malwina Majer

Specjalista ds. fundrasingu

Karol Grabiec

Kierownik ds. współpracy z publicznością i edukacji

Marta Bojarska

Specjalista ds. współpracy z publicznością

Małgorzata Bójko
Eliza Walasik

Specjalista ds. edukacji

Karolina Kowal

Kasjer Kasy

Zofia Banach
Teresa Różycka

Portier holu

Andrzej Szymczyk
Mateusz Dadej

Kierownik Techniczno-Produkcyjny

Barbara Wołosiuk

Asystent Kierownika Techniczno-Produkcyjnego

Marta Zbańska
Anna Karolina Pioś

Pracownia Elektryczna

Piotr Bartoszewicz - Brygadzista
Edward Ciechoński
Adrian Czajkowski
Andrzej Gawroński
Stanisław Stasiak

Pracownia Akustyczna

Tomasz Wierzchoń - Brygadzista
Leszek Krzyżanowski
Bartłomiej Palij
Michał Zdzioch

Pracownia Stolarsko-ślusarsko-tapicerska

Mariusz Orpik - Brygadzista
Wiesław Bawolski
Eligiusz Skrzypek
Dorota Sosnowska

Pracownia Krawiecka Damska i Męska

Joanna Iwanek - Brygadzistka
Anna Koźmala
Maria Paczkowska
Maria Aftyka
Mirosława Ogrodnik

Zespół Obsługi Sceny

Tomasz Gliwka - Brygadzista
Artur Tomasiak
Paweł Ozimek
Janusz Pałubski
Andrzej Repeć
Adam Grzesiuk
Beniamin Pakuła
Paweł Suryś

Pracownia Plastyczna

Dominik Tkaczyk - Brygadzista
Kamila Sakowska
Aleksandra Bartoszewicz

Pracownia Fryzjersko-Perukarska

Agnieszka Gieroba
Daria Tokarska

Rekwizytorzy

Tomasz Bujak
Rafał Stępniewski
Kacper Kozłowski

Garderobiane Damskie i Męskie

Aneta Tryniecka - Brygadzistka
Ewa Nizio
Marzanna Milaniuk
Marzanna Ćwikła

Praczka-farbiarka

Dorota Ostasz

Magazyn

Marek Bijak
Grzegorz Nadzieja

Kierownik administracyjny

Sławomir Piekut

Z-ca kierownika administracyjnego

Piotr Żerdzicki

Sprzątaczki

Maria Sioma - brygadzistka
Monika Aletańska
Jolanta Jasińska
Renata Niedziałek
Joanna Sztejman
Anna Zarajczyk

Portierzy

Lucyna Jabłońska
Lucyna Serewa
Tadeusz Bilik
Henryk Gerchant
Jerzy Pakuła
Marta Szafranek

Inspektor BHP i P. Poż.

Andrzej Brygoła

Inspektor OC

Krzysztof Kot

Radca prawny

Maciej Miłosz

Specjalista ds. inwestycji

Krzysztof Adamczuk

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Sławomir Piekut

Sponsorzy/patroni