<
Główny Księgowy |
|||||
Paulina Tkaczyk |
|||||
Zastępca Głównego Księgowego |
|||||
Dominika Kowalik |
|||||
Księgowe Agnieszka Golec Edyta Łukasiewicz Dorota Nowosacka
|
|||||
Oliwia Skoczylas |
|||||
Specjalista ds. kadr i płac Anna Kowalik |
|||||
Specjalista do obsługi kancelaryjnej |
|||||
Kinga Bekiesza |
|||||
Kierownik Działu Organizacji Projektów |
|||||
Agnieszka Wołoszyn Kierownik Działu Inwestycji Projektów Piotr Czyżewski Specjalista ds. kontroli zarządczej i controllingu Marta Skiba Koordynator Projektu Mateusz Nowak
|
|||||
Koordynator ds. artystycznych |
|||||
Barbara Fink Agata Kasperek
|
|||||
|
|||||
Inspicjenci i suflerzy | |||||
Małgorzata Bigelmajer |
|||||
Archiwista artystyczny |
|||||
Anna Nowak |
|||||
Archiwista zakładowy |
|||||
Anna Marta Nowak |
|||||
Kierownik ds. komunikacji i promocji |
|||||
Agata Will |
|||||
|
|||||
Specjalista ds. promocji |
|||||
Joanna Banaszczyk |
|||||
Kierownik Działu edukacji |
|||||
Marta Bojarska |
|||||
Specjalista ds. obsługi widza |
|||||
Eliza Walasik Małgorzata Niedźwiedź |
|||||
Kasjer Kasy |
|||||
Zofia Banach |
|||||
Portier holu |
|||||
Andrzej Boczkowski |
|||||
Kierownik Techniczno-Produkcyjny |
|||||
Grzegorz Opolski | |||||
Kosztorysant | |||||
Maciej Kaczmarski Inspektor obrony cywilnej Krzysztof Kot |
|||||
Pracownia Elektryczna |
|||||
Piotr Bartoszewicz - Brygadzista |
|||||
Pracownia Akustyczna |
|||||
Tomasz Wierzchoń - Brygadzista |
|||||
Pracownia Stolarsko-ślusarsko-tapicerska |
|||||
Wiesław Bawolski |
|||||
Pracownia Krawiecka Damska i Męska |
|||||
Magda Denysiuk - Brygadzistka |
|||||
Zespół Obsługi Sceny |
|||||
Tomasz Gliwka - Brygadzista |
|||||
Pracownia Plastyczna |
|||||
Dominik Tkaczyk - Brygadzista |
|||||
Rekwizytorzy |
|||||
Tomasz Bujak |
|||||
Garderobiane Damskie i Męskie |
|||||
Aneta Tryniecka - Brygadzistka |
|||||
|
|||||
Magazyn |
|||||
Marek Bijak |
|||||
Kierownik administracyjny |
|||||
Sławomir Piekut Jacek Panas |
|||||
Z-ca kierownika administracyjnego |
|||||
- |
|||||
Konserwator |
|||||
Tomasz Marek |
|||||
Sprzątaczki |
|||||
Monika Aletańska |
|||||
Portierzy |
|||||
Lucyna Serewa |
|||||
Inspektor BHP i P. Poż. |
|||||
Andrzej Brygoła |
|||||
Inspektor OC |
|||||
Krzysztof Kot |
|||||
Inspektor Ochrony Danych Osobowych |
|||||
Anna Marta Nowak |