poniedziałek, 18 lutego 2019

„Kram z piosenkami” widowisko śpiewno-muzyczne ponownie na naszej scenie!

poniedziałek, 18 lutego 2019

Już na początku marca premiera „Pinokia”! Zamknijcie oczy. I wyobraźcie sobie miasteczko. Niewielkie, na pierwszy rzut oka zwyczajne. Ale zamieszkałe – obok ludzi – przez niecne koty i lisy, ptaki-lekarzy, gadające lalki i niebieskowłose wróżki.

czwartek, 14 lutego 2019

W związku z wprowadzeniem żałoby narodowej po śmierci wybitnego człowieka i byłego Premiera Jana Olszewskiego pragniemy uczcić jego pamięć minutą ciszy przed piątkowym spektaklem oraz opuszczeniem do połowy masztu  flagi z kirem żałobnym.

poniedziałek, 11 lutego 2019

Przedstawienie "Diabeł i tabliczka czekolady" oparte na reportażach Pawła Piotra Reszki o wyjątkowych mieszkańcach województwa lubelskiego wraca w marcu na deski naszego teatru.

poniedziałek, 11 lutego 2019

Molier toczył długie batalie o możliwość wystawiania "Świętoszka", a ich ślad odbił się na strukturze tekstu, rysunku postaci i intrydze. Zobaczcie, jak utwór został zinterpretowany przez ekipę młodych realizatorów.

poniedziałek, 4 lutego 2019

Przenieś się do skrzącego humorem świata Ilirii i poznaj skomplikowane losy niezwykłych bohaterów. Komedia Szekspira "Wieczór Trzech Króli" wraca do naszego teatru już pod koniec lutego!

poniedziałek, 4 lutego 2019

W marcu zagramy po raz ostatni spektakle znanego i lubianego tytułu "Wiele hałasu o nic" Williama Szekspira.

poniedziałek, 28 stycznia 2019

Spektakl "Bracia Grimm dla dorosłych" powraca! Różnorodność wielkich opowieści, drobnych legend, abstrakcyjnych bajek, sprawia, że obcujemy z fascynującym kosmosem wyobraźni.

piątek, 25 stycznia 2019

Spektakle "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza oraz "Trzy siostry" Antona Czechowa w promocyjnych cenach!

poniedziałek, 21 stycznia 2019

Oniryczny spektakl "Trzy siostry" w reżyserii nagradzanego, młodego reżysera Jędrzeja Piaskowskiego już wkrótce w naszym teatrze!

piątek, 18 stycznia 2019

Jest już możliwość rezerwacji miejsca na spektakle w marcu! Zaplanujcie z nami początek wiosny!

środa, 16 stycznia 2019

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszeniem żałoby narodowej w dniu pogrzebu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w sobotę 19 stycznia spektakl "Bracia Grimm dla dorosłych" został odwołany.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sponsorzy/patroni