450-lecie Unii Lubelskiej - konkurs
wtorek, 23 kwietnia 2019

Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub liceum? Twoją pasją są sztuki wizualne, projektowanie graficzne i teatr? Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs.

Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie plakatu promującego obchody 450-lecia Unii Lubelskiej w naszym teatrze.

Już w czerwcu dołączamy do świętowania rocznicy tego ważnego wydarzenia. Zaplanowaliśmy z tej okazji szereg bezpłatnych spotkań m.in. wieczorek poetycki poświęcony Rzeczpospolitej Obojga Narodów, performatywne czytanie w przestrzeni miejskiej, spacer z przewodnikiem śladami Unii Lubelskiej, czy ekspozycje kostiumów z naszych magazynów. Całość obchodów będzie miała miejsce między 11 a 16 czerwca 2019 roku.

Zwycięzca konkursu otrzyma od nas podwójne zaproszenie na spektakl oraz voucher do restauracji Incognito o wartości 100 zł. Dodatkowo jego praca - oczywiście podpisana - będzie użyta do promocji wydarzenia zarówno w formie drukowanej w witrynach jak i na naszych kanałach społecznościowych.

Prace konkursowe należy zgłaszać od dziś 23.04 do 30.05 do północy. Możecie je wysyłać za pośrednictwem poczty, maila lub zostawić je osobiście w Teatrze z dopiskiem: „Zaprojektuj plakat obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej w Teatrze im. Juliusza Osterwy” oraz podaniem danych kontaktowych takich jak, imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, klasę i szkołę do której uczęszcza. Format plakatu jest dowolny.

31 maja nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.

 

Zachęcamy wszystkich uczestników do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU.

Galeria
Sponsorzy/patroni