Kalendarz
PNWTŚRCZWPTSOBND
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29

RODZICE DO TEATRU!

 

Chcesz wybrać się do Teatru? Nie masz z kim zostawić dziecka? „Rodzice do Teatru!” to projekt powstały we współpracy Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie oraz Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”. Skierowany jest do rodziców dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Raz w miesiącu, podczas wybranego sobotniego spektaklu, rodzice mogą przyjść do Teatru razem ze swoim dzieckiem. Podczas gdy dorośli będą oglądać przedstawienie, ich dziećmi zaopiekuje się wykwalifikowana kadra pedagogów.

Projekt to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty kulturalnej Teatru, a nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Na rodziców i dzieci czekamy na teatralnym foyer.

 

 

Zasady korzystania z projektu

 

W ramach Projektu Teatr zapewnia rodzicom lub prawnym opiekunom, uczestniczącym w spektaklu realizowanym przez Teatr, opiekę i animację zabawy dla ich dziecka (w wieku od 5 do 8 lat) z elementami zajęć teatralnych.

Dziecko może zostać oddane pod opiekę pół godziny przed spektaklem i odebrane nie później niż 15 min. po zakończeniu spektaklu. Oddając dziecko pod opiekę oraz odbierając je, rodzic lub prawny opiekun zobowiązany jest do złożenia odpowiedniego wpisu na liście uczestniczek/ów Projektu.

Warunkiem uczestnictwa dziecka jest posiadanie przez rodzica lub prawnego opiekuna ważnego biletu na spektakl, któremu towarzyszy Projekt, a także wcześniejsze zgłoszenie dziecka do udziału w Projekcie pod nr tel. 81 532 44 36 lub na adres biuro@teatrosterwy.pl (decyduje kolejność zgłoszeń/10 miejsc). Aby zajęcia się odbyły, musi zapisać się minimum 3 dzieci.

W sali dzieci przebywają w obuwiu zmiennym.

 

Sponsorzy/patroni