Wyjątkowy czerwiec
poniedziałek, 16 maja 2022

To będzie wyjątkowy czerwiec dla wszystkich miłośników Teatru - repertuar wypełniają docenione i wyczekiwane tytuły! Między innymi wracają: „Psie serce” i „Dama Kameliowa 1948”. Będzie też „Nad Niemnem” i „Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim”. Ponadto w czerwcu na naszej scenie gościć będzie Niezależna Grupa Teatralna „Kupałowcy” z Białorusi, która wystawi swój premierowy spektakl „Ludzie – gęsi – łabędzie”.

1 czerwca gramy oczywiście spektakl dla młodej widowni, czyli „Sposób na Alcybiadesa” w reżyserii Piotra Ratajczaka. Zapraszamy całe rodziny na tą energetyczną sztukę stworzoną na podstawie kultowej książki Edmunda Niziurskiego, czytanej przez kilka pokoleń. Na Małej Scenie 2 i 3 czerwca znów pojawi się „Antygona w Nowym Jorku” Jana Hussakowskiego; 4 i 5 czerwca na Dużej Scenie gramy „Nad Niemnem” duetu Piaskowski/Sulima, a 9 czerwca, spektaklem dla seniorów, wracamy z „Psim sercem” Igora Gorzkowskiego. 17 czerwca zapraszamy na premierę Niezależnej Grupy Teatralnej „Kupałowców” z Białorusi: „Ludzie – gęsi – łabędzie”. Na koniec miesiąca zaplanowaliśmy w naszym repertuarze „Damę kameliową 1948” oraz popremierowy set „Historyji o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim” w reżyserii Jarosława Gajweskiego.

Pamiętajcie o Teatrze w czerwcu!

Rezerwacja biletów: online, telefonicznie w Dziale Komunikacji i Rozwoju Publiczności, tel.:  81 532 44 36 oraz w Kasie Teatru, tel.: 81 532 42 46

Widzimy się w Teatrze!

Galeria
Sponsorzy/patroni