Finałowy pokaz warsztatów ''Odrobina czułości''
czwartek, 28 lipca 2022

 

Młodzi artyści w ubiegły weekend zawołali do Widzów ''Odrobina czułości''!
Za każdym razem, kiedy w naszym Teatrze współpracujemy z utalentowanymi młodymi ludźmi, serca wszystkich pracowników rosną, z nadzieją, że Teatr to coś więcej niż spektakle. Obserwowaliśmy trudy, które uczestnicy warsztatów wkładali w swoje role, ale także radość z sukcesów, które osiągali każdego dnia. Jesteśmy z Was dumni!
Marta Bojarska, Marta Ledwoń, Marta Zbańska, Wojciech Rusin oraz Magdalena Klimkiewicz wykonali kawał dobrej roboty, przygotowując warsztaty i finałowy pokaz.
 
„Odrobina czułości” to warsztaty aktorsko-wokalne oraz scenograficzno-kostiumowe, które są skierowane do młodzieży w wieku 13 – 18 lat.. Warsztaty poprowadzili aktorzy teatru przy wsparciu pedagogów teatru i psychologa.
To program wspierających warsztatów teatralnych dla młodzieży, których celem jest przede wszystkim pomoc w odkryciu na nowo mocy relacji w grupie rówieśniczej, w społeczeństwie, ale również z samym sobą, bo czuć się dobrze w swoim towarzystwie jest doskonałym punktem wyjścia do budowania relacji z drugim człowiekiem. Z pomocą narzędzi teatralnych, wspólnie z młodzieżą wzięliśmy na warsztat niełatwy temat samoakceptacji.
Galeria
Sponsorzy/patroni