Mikołajki w Teatrze
wtorek, 6 grudnia 2022

Dziś zagraliśmy spektakle ,,Sposób na Alcybiadesa'' dla ucznów, którzy mieli niezwykłą niespodziankę. Zarówno Pracownicy Teatru, jak i Widzowie mogli sięgnąć do wora Mikołaja w poszukiwaniu smakołyków. Radośc, którą mogliśmy obserwować na twarzach młodzieży była dla nas bezcenna i przypomniała nam, że Teatr to nie tylko praca, ale tworzenie emocji.

Nasze foyer ozdobiła piękna, czterometrowa choinka, która wprowadziła świąteczny nastrój. Mikołajki w naszym Teatrze uważamy za udane i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się z Państwem na spektaklach.

Przypominamy, że właśnie trwa sprzedaż biletów na ''Oskarowy Sylwester w Osterwie'', podczas którego będziecie mogli zobaczyć spektakl ''Księżyc i magnolie'' w reżyserii Jose Iglesiasa Vigila. Wspólnie przeniesiemy się na galę rozdania Oskarów, której klimat stworzą dekoracje. Nie zabraknie miejsca do zrobienia sobie zdjęć pamiątkowych. Kolejna strefa będzie inspirowana filmem ''Przeminęło z wiatrem'', a także sylwestrowym spektaklem. To tam czekają na Państwa największe niespodzianki! Zdecydowanie będziecie mogli poznać Teatr z innej strony, zza kulis. Oczywiście przewidzieliśmy przestrzeń cateringową, gdzie nasi Widzowie będą mogli skosztować przekąsek. 

Bilety dostępne: TUTAJ

Galeria
Sponsorzy/patroni