Wspominamy Oskarowy Sylwester
środa, 4 stycznia 2023

Musimy przyznać, że dawno w naszym Teatrze nie czulismy tego czegość. Tego klimatu, wspólnoty i świetnej zabawy, jak właśnie podczas ,,Oskarowego Sylwestra w Osterwie''. Uwielbiamy takie momenty, kiedu na twarzach naszych Widzów widzmy ekscytację i ciekawość. To właśnie daje nam motywację do dalszych projektów.

W ostatnią noc roku 2022 zagraliśmy dla Państwa spektakle ,,Księżyca i magnolii'' w reżyserii Jose Iglesiesa Vigila. Po głównej atrakcji Widzowie mogli przenieść się na galę rozdania Oskarów i poczuć się, jak gwiazdy z czerwonego dywanu. Na naszym foyer wprowadziliśmy zabawowy nastrój, który można było uwiecznić pozując na ściance do zdjęć. Byliśmy bardzo zaskoczeni, że Gościom przypadła do gustu suknia balowa na stelażu, którą można było ubrać i poczuć się, jak gwiazda z filmu ,,Przeminęło z wiatrem''. Oświetlenie i projekcja wykonane przez nasz zespół techniczny dopełniły całości i śmiało możemy przyznać, że wprowadziły magiczny nastrój. Zdecydowanie zaskoczyliśmy Widzów przebraniami, które mieli na sobie bileterzy i pozostali pracownicy Teatru. Oczywiście każdy z kostiumów należał do teatralnego zbioru i miał za sobą różne interesujące historie.

Drodzy Widzowie Teatru im. Juliusza Osterwy, jeszcze raz chcemy życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2023, a także serdecznie zapraszamy do przeżycia wspaniałych chwil w naszych magicznych murach.

Galeria
Sponsorzy/patroni