Wiosna w Osterwie
piątek, 17 marca 2023

Drodzy Widzowie, na zewnątrz robi się coraz cieplej. Temperatura wzrasta, a razem z nią rosną emocje na scenie Teatru Osterwy. Korzystając z rozpoczęcia astronomicznej wiosny, wypadającego 21 marca przygotowaliśmy dla Was wiosenną promocję.


Bilety na spektakl ‘’Księżyc i magnolie’’ kupicie za 45 zł!


Możecie zadzwonić do nas i zarezerwować miejsca na ten tytuł, tel.: 81 532 44 36, a także  81 532 42 46. Dla osób, które wolą wykupić bilety online, zapraszamy TUTAJ, natomiast chętnych odwiedzić nas nieco wcześniej zapraszamy do Kasy biletowej Teatru w godzinach jej otwarcia.


Promocja trwa do 31 marca.


Spektakl ‘’Księżyc i magnolie’’ swoją premierę miał 24 września, ubiegłego roku i od tego czasu gromadzi Widzów, którzy są ciekawi kulisów powstawania filmu ‘’Przeminęło z wiatrem’’. „Księżyc i magnolie” to sztuka, która w dynamiczny i okraszony komizmem sposób przedstawia nie tylko proces twórczy, ale także naturę człowieka.
Pięć dni i nocy to czas, który dla producenta filmowego Davida O. Selznicka wiąże się z walką – walką o spełnienie swych niemałych ambicji, z walką o prestiż w wielkim świecie Hollywoodu,  a wreszcie z walką o film, którego powstanie uzależnione jest nade wszystko od pogłębionej znajomości powieści Margaret Mitchell.

Jose Iglesias Vigil – reżyser spektaklu – zapytany o swoją interpretację mówi:To dla mnie przede wszystkim refleksja o naturze procesu twórczego, co określone jest w konkretnym kontekście historycznym i co ma związek z autentycznymi wydarzeniami. […] Jest to mądra komedia, która skłania do refleksji. To sztuka, w którą wpisana jest nostalgia za światem, którego nie ma, za którym wciąż tęsknimy.

Gramy:
29-31 marca, godz. 19:00

Zapraszamy do Osterwy. Obudźcie w sobie Teatr.
 
 

Galeria
Sponsorzy/patroni