Spacer śladami Fredry - Dobre to były czasy w tym Lublinie
czwartek, 21 września 2023

Zapraszamy na spacer, którego celem będzie poznanie lubelskiego epizodu Aleksandra Fredry, pokazanie miejsc i związanych z nimi historii a także utworów hr. Aleksandra na lubelskiej scenie. Zapraszamy w niedzielę, 22 października, o godz. 11:00.

WSTĘP WOLNY

Rezerwacja bezpośrednio w Kasie biletowej Teatru, tel. 81 532 42 46, 605 274 673lub w Dziale promocji i sprzedaży, tel. 81 532 44 36, 786 814 125, biuro@teatrosterwy.pl

Celem spaceru jest poznanie lubelskiego epizodu Aleksandra Fredry, pokazanie miejsc i związanych z nimi historii a także utworów hr. Aleksandra na lubelskiej scenie. Wszystkie te lubelskie historie opisał w swoich wspomnieniach Trzy po trzy. Każdy z punktów Spaceru będzie opatrzony komentarzem z wybranych fragmentów jego pamiętnika. Jeżeli Spacerowicze, po tej wycieczce, będą odczuwali niedosyt Fredry, zostaną zaproszeni do obejrzenia wystawy Fredro na scenie życia i teatru w Teatrze Osterwy w Lublinie.

Zbiórka uczestników Spaceru, przed Teatrem im. J. Osterwy przy ul Narutowicza 17.

Trasa spaceru: ul. Krakowskie Przedmieście; Plac Litewski, ul. Zielona, ul. Bernardyńska, ul. Dolna Panny Marii, Katedra Lubelska, ul. Jezuicka, ul. Dominikańska.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Spacerownik teatralny Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

http://www.spacerownikteatralny.pl/.../lublin-teatr-im.../
Galeria
Sponsorzy/patroni