Międzynarodowy Dzień Teatru
piątek, 27 marca 2020

Dziś, 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. W tym roku to wyjątkowe święto, ponieważ pokryło się z trudnym dla wszystkich okresem pandemii. Autorka tegorocznego polskiego Orędzia na Międzynarodowy Dzień Teatru Weronika Szczawińska pisze, i my też w to wierzymy i czujemy, że "Widzowie wciąż obdarzają nas uwagą i współtworzą sztukę swoją obecnością - nawet teraz, kiedy teatry są zamknięte, jesteśmy jakoś razem w tym braku." Dziękujemy za tą obecność naszym widzom i życzymy Wam wszystkim szybkiego powrotu do normalności i teatru. 

Zachęcamy do przeczytania całego Orędzia na Międzynarodowy Dzień Teatru Weroniki Szczawińskiej, niezwykle aktualnego i krzepiącego.

 

Życzenia z okazji Międzynarodoweg Dnia Teatru składa również Dyrektor Naczelna Dorota Ignatjew:

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru, pusty teatr bez jego twórców, pracowników i widzów to bardzo smutny widok dlatego  wszystkim życzę  zdrowia i abyśmy jak najszybciej spotkali się po dwóch  stronach rampy, ale do tego czasu drodzy widzowie bądźcie z nami, uczestniczcie w kulturze  dla Was artyści działają on-line. Dorota Ignatjew

Galeria
Sponsorzy/patroni