"Książę i żebrak" - pokaz online
poniedziałek, 30 marca 2020

Oprócz środowego pokazu "Diabła i tabliczki czekolady" przygotowujemy się do zaprezentowania Wam nagrania znanego i lubianego spektaklu, który niestety jakiś czas temu zszedł z naszego afisza. Chodzi oczywiście o "Księcia i żebraka" Marka Twaina w reżyserii Pawła Aignera!

 

Zapis przebiegu spektaklu udostępnimy jednorazowo w wydarzeniu na naszej stronie na Facebooku w środę 8 kwietnia o godz. 12.

LINK DO SPEKTAKLU

LINK DO STRONY

LINK DO WYDARZENIA


To wyjątkowa okazja, żeby a) obejrzeć spektakl po raz pierwszy (kto nie widział) b) zrobić sobie podróż sentymentalną (kto widział) c) a już najlepiej obejrzeć go z małym Widzem, spędzając tym samym fantastyczne popołudnie. :)

Nie wychodźcie z domów, teatr przyjdzie do Was!


---------------
"Książę i żebrak"
AUTOR: Mark Twain

W jednej z najgorszych dzielnic Londynu mieszka Tomek Canty – chłopiec, który żebraniem i kradzieżami musi zarabiać na rodzinę. W tym samym czasie na dworze królewskim żyje młody książę Walii Edward, syn Henryka VIII. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem chłopcy się spotykają, okazuje się, że są niemal identyczni. W wyniku zamiany strojów książę trafia na bruk, a żebrak na salony. Jak poradzą sobie z nową rzeczywistością? Czy uda im się wrócić do normalnego życia, czy już zawsze będą musieli udawać kogoś, kim nie są?

Galeria
Sponsorzy/patroni