Dzień Teatru Publicznego 2020
czwartek, 14 maja 2020
Co roku o tej porze zaczynaliśmy informować Was o nadchodzącym Dniu Teatru Publicznego. Za symboliczną kwotę mogliście zakupić w kasie teatru bilety na wybrany spektakl. Kolejki, które ustawiały się w dniu tego święta świadczyły o ogromnym zainteresowaniu akcją i ogólnie: teatrem. W tym roku ze względu na zaistniałą akcję #czekamy.
 
Dzień Teatru Publicznego 2020 obchodzić będziemy wyjątkowo od 16 do 23 maja. Świętować będzie ponad 100 teatrów w kraju. Wszystkie działania zostały przeniesione do mediów społecznościowych i będą oznaczane #czekamy.
Nie będziemy grać na scenie, ale chcemy być obecni dla Was, dlatego przygotowujemy na te dni cykl wyjątkowych webinarów z Edytą Ostojak. Nasz aktorka zdradza w nim, jak zacząć pracę nad głosem, swoim ciałem, oddechem, by poczuć się pewniej podczas wystąpień publicznych, na scenie.
 
Webinary publikowane będą na profilu facebookowym jako pokazy premierowe w sobotę 16 maja, kolejny we wtorek 19 maja i piątek 22 maja.
 
Na zakończenie, 23 maja premierę będzie miał filmowy wywiad z aktorami naszego teatru, który współtworzyliście razem z nami. Zebraliśmy od Was pytania dotyczące wymarzonych ról, najgorszych scenicznych wpadek i pozateatralnych pasji itp. Szczere odpowiedzi naszych aktorów udostępnimy na naszych kanałach społecznościowych w sobotę, na zakończenie obchodów.
Galeria
Sponsorzy/patroni