Bezczelny Plac Zabaw
wtorek, 18 maja 2021
Każdy z nas jest dzieckiem. Każdy lubi się bawić. Tylko zabawy są trochę inne…
Wyobraźcie sobie scenę, aktorów i totalny chaos. Następnie z tego chaosu rodzi się scena, a za nią kolejne… a Wy nie możecie oderwać oczu i złapać tchu. Bawicie się na widowni tak dobrze, jak aktorzy na scenie. Zapraszamy na Bezczelny Plac Zabaw!
 
 „Bezczelny Plac Zabaw” to komediowy spektakl, w którym odetchniecie od codzienności, od covidowej rzeczywistości. Spektakl niepowtarzalny, który zostanie zagrany tylko raz. Aktorzy bez scenariusza i przygotowanych ról odegrają szereg scen, połączonych w jeden strumień świadomości. Jedna scena inspirowana drugą. Ruch, dźwięk, gest, mina, przejęzyczenie, westchnienie - tu wszystko jest inspiracją. 
 
Spektakl na naszej scenie już 30 maja o godz. 19.00
 
Bilet na spektakl kosztuje 25 zł, a na wszystkie spektakle bilety można rezerwować już od dzisiaj przez internet, telefonicznie w Dziale Komunikacji i Rozwoju Publiczności 81 532 44 36, w kasie teatru  81 532 42 46 oraz od wtorku stacjonarnie w kasie teatru przy ul. Narutowicza.
 
-----
Impro Teatr Bezczelny - bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie. Nasz warsztat improwizatorski rozwijamy od 2008 roku, kiedy powstała grupa No Potatoes Improv Teatr. Od 2015 działamy pod bezczelnym szyldem. Improwizujemy, tworzymy spektakle, prowadzimy warsztaty, szkolenia, prowadzimy i występujemy na eventach. W naszej bibliotece znajdują się takie produkcje jak: musicale improv, seriale improwizowane, spektakle długich i krótkich form, kryminały i horrory improwizowane. Nic co improwizowane nie jest nam obce!
 
Galeria
Sponsorzy/patroni