czwartek, 3 marca 2022

Jeśli czujesz miętę do teatru i chciałbyś u nas pracować, a także masz status studenta - aplikuj na stanowisko biletera!

środa, 2 marca 2022

W niedzielę 6 marca o godzinie 17.00 zapraszamy na spektakl rodzinny - „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej w reżyserii Jędrzeja Piaskowskiego i z dramaturgią Huberta Sulimy. 

wtorek, 1 marca 2022

Trwają próby do spektaklu "Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim" - na podstawie najstarszego polskiego tekstu dramatycznego Mikołaja z Wilkowiecka.

poniedziałek, 21 lutego 2022

Dawka inteligentnego humoru, misterne intrygi, sieć kłamstw i niedomówień z zaskakującym finałem – to idealny zestaw na karnawałowy wieczór z „Prawdą”. 

piątek, 18 lutego 2022

Ponoć w marcu jak w garncu, zatem w marcowym repertuarze znajdziecie różnorodne spektakle. Powoli szykujemy się też do wiosny i zaczynamy nowy sezon spektakli na wyjeździe.

piątek, 18 lutego 2022

Już 26 lutego o godz. 14:00 w Teatrze Osterwy odbędzie się lubelska premiera filmu dokumentalnego naszej aktorki Hanki Brulińskiej, "Drgania świetlików".

poniedziałek, 14 lutego 2022

Scena Reduta, czyli objazdowa inicjatywa Teatru im. Juliusza Osterwy, wkrótce rozpoczyna nowy sezon!

środa, 9 lutego 2022

W najbliższy weekend, od piątku do niedzieli, oraz - uwaga! - wyjątkowo w poniedziałek z okazji Walentynek, zagramy po raz kolejny rozważnie romantyczne, błyskotliwie integligentne, muzycznie roziskrzone "Małe zbrodnie małżeńskie"

wtorek, 8 lutego 2022

"Jak zostać aktorem. Egzaminy w pigułce" to kilkuodcinkowy cykl warsztatów online, przygotowany przez naszych aktorów - Edytę Ostojak i Daniela Dobosza - z myślą o kandydatach do szkół teatralnych i filmowych.

piątek, 4 lutego 2022

Pierwsze wystawienie spektaklu miało miejsce rok temu, ze względu na pandemię była to tylko premiera zamknięta. "Psie serce" można było zobaczyć online oraz w objeździe. W ten weekend, w końcu, po raz pierwszy, na żywo, na deskach naszego Teatru!

środa, 2 lutego 2022

Niezwykłe przedsięwzięcie Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie i Ośrodka Praktyk Teatralnych Gardzienice

wtorek, 1 lutego 2022

W tym miesiącu zapraszamy na spektakle, które nasi Widzowie zdążyli już poznać i bardzo polubić: "Psie serce", "Małe zbrodnie małżeńskie", "Czego nie widać" oraz "Prawdę". Z okazji Walentynek wyjątkowo zagramy również w poniedziałek 14 lutego!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sponsorzy/patroni