wtorek, 19 kwietnia 2022

Już w sobotę premiera "jestem lekka jak rzęsa wiatru. pienię się. jestem piana."
To spektakl niezwykły, dlatego nie mogło być inaczej – specjalnie dla Was przygotowaliśmy coś specjalnego!

wtorek, 19 kwietnia 2022

"jestem lekka jak rzęsa wiatru. pienię się. jestem piana." to spektakl niezwykły dlatego nasza promocja na bilety też nie jest typowa. 

czwartek, 14 kwietnia 2022

Teatr to miejsce, w którym każdy odnajdzie bliskie sobie emocje, spokój i radość, wytchnienie i nadzieję.
Właśnie tego życzymy Wam, Szanowni Państwo, Drodzy widzowie, Przyjaciele naszego Teatru.

czwartek, 14 kwietnia 2022

„Jak zagrać miłość, kto może grać miłość i jakie miłości chcemy widzieć na scenie teraz?” – pyta Klaudia Hartung – Wójciak reżyserka i dramaturżka spektaklu „jestem lekka jak rzęsa wiatru. pienię się. jestem piana.” 

poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Za nami premierowy weekend. Na scenie naszego teatru po raz pierwszy został wystawiony jeden z najstarszych polskich dramatów – „Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim” Mikołaja z Wilkowiecka.

poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Jeszcze nie do końca opadły nam emocje po premierze „Historyji…” a już zapraszamy na kolejną. Za niecałe dwa tygodnie premiera spektaklu „jestem lekka jak rzęsa wiatru. pienię się. jestem piana.” w reżyserii Klaudii Hartung-Wójciak.

środa, 6 kwietnia 2022

Jutro prapremiera „Historyji o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim”Dzisiaj oddajemy głos twórcom spektaklu.

wtorek, 5 kwietnia 2022

Świętokradcze drgania… - Monika Florek-Mostowska (Grupa Krytycznoteatralna.) pisze o "Drganiu świetlików" w reżyserii naszej Hanki Brulińskiej.

poniedziałek, 4 kwietnia 2022

HISTORYJA SŁOWA - O języku w sztuce i teatrze - debata w naszym teatrze i online na profilu teatru na Facebooku. Zapraszamy 5 kwiewtnia o 10.30.

poniedziałek, 28 marca 2022

To był szczególny dzień dla nas - teatralnej społeczności. Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy naszym Koleżankom i Kolegom ze sceny, kulis i administracji, których praca została szczególnie wyróżniona.

poniedziałek, 28 marca 2022

5 kwietnia zapraszamy na nasz profil na Facebooku – będziemy dla Państwa transmitować debatę: „HISTORYJA SŁOWA. O języku w sztuce i teatrze” jako wydarzenie towarzyszące naszej premierze (7 kwietnia).

poniedziałek, 28 marca 2022

Choć w tytule jest „Prawda” to dramat wydaje się być rozpisaną na czwórkę bohaterów opowieścią, która skrywa w swoim wnętrzu bohatera bezosobowego – KŁAMSTWO. To ono, pozostając w opozycji do tytułu sztuki, staje się siłą napędową misternie utkanej intrygi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sponsorzy/patroni