Niedzielny spektakl dla seniorów
poniedziałek, 14 marca 2022

W niedzielę 20 marca o godznie 17.00 zapraszamy na spektakl  "Małe zbrodnie małzeńskie" Erica-Emmanuela Schmitta w reżyserii Marka Pasiecznego. Tego dnia bilety dla seniorów będą dostępne w cenie 25 zł. 

Małżeńskie niedopowiedzenia, niepewność ale i miłość do szaleństwa powodują, że bohaterowie podejmują często niezrozumiałe decyzje, które oplatają kłamstwem. W naszym przedstawieniu wykorzystujemy tanga przedwojenne. Ta ostatnia niedziela, Kogo nasza miłość obchodzi w wykonaniu Marty Ledwoń, aktorki wcielającej się w postać żony głównego bohatera – Lisy, są dopowiedzeniem tego, czego nie mówi nam wprost tekst dramatu. Lisa śpiewa o tęsknocie za miłością, której brakuje jej w małżeństwie.

Spektaklowi towarzyszy muzyka na żywo. Kierownikiem muzycznym jest  Grzegorz Frankowski, kontrabas, któremu towarzyszy Jacek Bylica fortepian i Piotr Kopietz bandoneon. Pełni temperamentu i kreatywności artyści, oczarowani ekspresją, jaką wyzwala tango, wykorzystując podstawowy w tangu instrument – bandoneon, potrafią poruszyć najczulsze struny serc słuchaczy, dając znanym melodiom nowe życie w postaci wyjątkowo pięknych aranżacji. 

 

SPEKTAKL DLA SENIORÓW

20 marca o godzinie 17.00 - bilety dla seniorów w cenie 25 złotych

Spektakl zagramy także:

17 marca o godzinie 19.00 - teatralia, bilet dla sudentów w cenie 25 złotych 

18 marca o godzinie 19.00 

19 marca o godzinie 19.00 

Galeria
Sponsorzy/patroni