Zwiedzanie teatru

Zwiedzanie indywidualne:

Zapraszamy do zwiedzania naszego Teatru z niezwykłym przewodnikiem. Anna Nowak (aktorka, pasjonatka historii teatru zajmująca się teatralnym archiwum), która pokaże teatr, jakiego Państwo nie znają. Przedstawi ponad 130-letnią historię lubelskiej sceny, opowie o zbiorach eksponowanych na wystawie teatralnej, zdradzi jak funkcjonuje teatr od kulis, pokaże miejsca na co dzień niedostępne dla widzów (zaplecze sceny, malarnię, teatralne pracownie, garderoby, sale prób, teatralny bufet). Będą Państwo mogli poczuć się na scenie jak prawdziwi aktorzy lub zasiąść w loży gubernatora.

 

Zwiedzanie dla dorosłych. Warunkiem odbycia się wycieczki jest zebranie minimalnej grupy 15 uczestników, maksymalnej 30. Miejsca można rezerwować najpóźniej na dwa dni przed planowanym zwiedzaniem. Rezerwacji można dokonywać w Biurze Organizacji i Reklamy (tel. 81 532 44 36) oraz w Kasie (tel. 81 532 42 46). Czas trwania: 2 godziny. Koszt zwiedzania: 35 zł od osoby. Bilety do kupienia w Kasie przed zwiedzaniem. Zwiedzanie przeznaczone jest dla osób dorosłych.

 

Zwiedzanie dla grup zorganizowanych:

Zwiedzanie teatru połączone z warsztatami to niepowtarzalna okazja, żeby zajrzeć za kulisy i spróbować swoich sił w niejednym teatralnym fachu. Uczestnicy będą mogli podejrzeć jak funkcjonuje teatr od kulis, zajrzeć do miejsc i pracowni na co dzień niedostępnych dla widzów (zaplecze sceny, malarnia, teatralne pracownie, garderoby, sale prób, teatralny bufet), przekonać się ile osób jest zaangażowanych w przygotowanie spektaklu. Zwiedzanie zawsze jest dostosowane do wieku uczestników grupy. Prowadzą – aktorka Anna Nowak i pracownice działu edukacji.
 
Czas trwania: 1,5 godziny
Liczba uczestników:  15 - 25 osób (min. 15 osób lub opłata 300 zł)
Koszt udziału: 20 zł/osoba (zwiedzanie z A. Nowak – 500 zł)

Zwiedzanie teatru połączone z warsztatami to niepowtarzalna okazja, żeby zajrzeć za kulisy i spróbować swoich sił w niejednym teatralnym fachu. Uczestnicy będą mogli podejrzeć jak funkcjonuje teatr od kulis, zajrzeć do miejsc i pracowni na co dzień niedostępnych dla widzów (zaplecze sceny, malarnia, teatralne pracownie, garderoby, sale prób, teatralny bufet), przekonać się ile osób jest zaangażowanych w przygotowanie spektaklu. Zwiedzanie zawsze jest dostosowane do wieku uczestników grupy. Prowadzą pracownice działu edukacji.

Czas trwania: 2 godziny

Liczba uczestników: 15 - 25 osób (min. 15 osób lub opłata 300 zł)

Koszt udziału: 20 zł/osoba 

 

Terminy ustalamy indywidualnie pod numerem telefonu: 81 532 08 34

Sponsorzy/patroni