Główny Księgowy

Agnieszka Nowosad

Zastępca Głównego Księgowego

Paulina Tkaczyk
 

Księgowość

Oliwia Skoczylas
Małgorzata Niedźwiedź

Specjalista ds. personalnych

Beata Grudzień

Specjalista ds. obsługi kancelaryjnej
Agata Kasperek
Pełnomocnik dyrektora ds.programowych
Marek Pasieczny

 

Koordynator ds. artystycznych

Barbara Fink
Koordynator ds. impresariatu

Barbara Żarinow

Koordynator ds. edukacji artystycznej
Magdalena Adrasz
Koordynator ds. nowych mediów
Błażej Żuk
Kierownik Literacki
Tomasz Śpiewak
Inspicjenci i suflerzy

Małgorzata Bigelmajer
Alina Jaszak
Monika Jabłońska-Sowa

Archiwista artystyczny
Anna Nowak

 

 

Kierownik ds. Komunikacji i Promocji

Karina Poznańska

Specjalista ds. marketingu i PR

Joanna Lecka

Specjalista ds. komunikacji/grafik
Malwina Majer
Specjalista ds. fundrasingu
Karol Grabiec
Kierownik ds. współpracy z publicznością i edukacji
Marta Bojarska
Specjalista ds. współpracy z publicznością
Małgorzata Bójko
Specjalista ds. współpracy z publicznością
Eliza Walasik
Specjalista ds. edukacji
Karolina Kowal

Kasa

Zofia Banach
Teresa Różycka

Portier holu

Andrzej Szymczyk

Mateusz Dadej

 

Kierownik Techniczno-Produkcyjny

Barbara Wołosiuk

Asystent KierownikaTechniczno-Produkcyjnego
Marta Zbańska, Karolina Pioś

Pracownia Elektryczna

Piotr Bartoszewicz - Brygadzista
Edward Ciechoński
Adrian Czajkowski
Andrzej Gawroński
Stanisław Stasiak

Pracownia Akustyczna

Tomasz Wierzchoń - Brygadzista
Leszek Krzyżanowski
Bartłomiej Palij

Michał Zdzioch

Pracownia Stolarsko-ślusarsko-tapicerska

Mariusz Orpik - Brygadzista
Wiesław Bawolski
Wiesław Janiszek
Eligiusz Skrzypek
Dorota Sosnowska

Pracownia Krawiecka Damska i Męska

Joanna Iwanek - Brygadzistka
Anna Koźmala
Maria Paczkowska
Maria Aftyka
Mirosława Ogrodnik

Zespół Obsługi Sceny

Tomasz Gliwka - Brygadzista
Artur Tomasiak
Paweł Ozimek
Janusz Pałubski
Andrzej Repeć
Adam Grzesiuk
Beniamin Pakuła

Pracownia Plastyczna

Dominik Tkaczyk - Brygadzista
Kamila Sakowska
Aleksandra Bartoszewicz

Pracownia Fryzjersko-Perukarska

Bożena Myszak
Agnieszka Gieroba
Daria Tokarska

Rekwizytorzy

Tomasz Bujak
Rafał Stępniewski
Kacper Kozłowski

Garderobiane Damskie i Męskie

Aneta Tryniecka - Brygadzistka
Ewa Nizio
Marzanna Milaniuk
Marzanna Ćwikła

Praczka-farbiarka

Dorota Ostasz

 

Magazyn

Marek Bijak
Grzegorz Nadzieja

Kierownik administracyjny

Sławomir Piekut

Z-ca kierownika administracyjnego
Piotr Żerdzicki

Konserwator

Wiesław Jakielski

Sprzątaczki

Maria Sioma - brygadzistka
Monika Aletańska
Jolanta Jasińska
Renata Niedziałek

Joanna Sztejman
Anna Zarajczyk

Portierzy

Lucyna Jabłońska
Lucyna Serewa
Tadeusz Bilik
Henryk Gerchant
Jerzy Pakuła
Marta Szafranek
 

 

Inspektor BHP i P. Poż.

Andrzej Brygoła

Inspektor OC

Krzysztof Kot

Radca prawny
Maciej Miłosz
Specjalista ds. inwestycji
Krzysztof Adamczuk
Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Sławomir Piekut

Sponsorzy/patroni