Warsztaty do spektaklu

Warsztaty wprowadzające w przestrzeń spektaklu, otwierające różne konteksty, łączące tematy poruszane w spektaklu z doświadczeniami widzów. Zajęcia, których celem jest wypracowanie umiejętności świadomego odbioru spektaklu, przeznaczone są dla grup zorganizowanych (np. dla klasy) lub dla widzów indywidualnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i pogłębić doświadczenie teatru. Warsztaty realizowane są na zamówienie, do każdego tytułu w repertuarze. Mogą odbywać się przed lub po obejrzeniu spektaklu. Zajęcia mają charakter praktyczny. Zamówienie warsztatu powinno nastąpić w momencie rezerwacji biletów na spektakl, nie później niż dwa tygodnie przed wydarzeniem. Warsztaty prowadzone są przez aktora/-kę lub pedagoga teatru.

Czas trwania: 1,5 godziny

Liczba uczestników: 15 – 30 osób

Koszt udziału: warsztaty z pedagogiem: od 250 zł/grupa; warsztaty z aktorem: 500 zł/grupa

 

Warsztaty do spektaklu należy zamówić minimum dwa tygodnie przed terminem przedstawienia, kontakt pod nr tel. 81 532 08 34 lub na adres e-mail: edukacja@teatrosterwy.pl

 

Warsztaty teatralne

Warsztaty dla całej klasy/grupy teatralnej, która chciałaby się twórczo pobawić, spróbować swoich sił w zadaniach aktorskich oraz improwizacji teatralnej, spędzić miło czas na działaniach teatralnych, oderwać myśli od codziennych trudów edukacji, ale również poznać metody radzenia sobie ze stresem, panowania nad emocjami, zapoznać się z elementami autoprezentacji, które przydadzą się nie tylko w szkole, ale również w życiu dorosłym. Warsztaty prowadzone są przez aktora/-kę lub pedagoga teatru.

Czas trwania: 1,5 godziny

Liczba uczestników: max. 25 osób

Koszt udziału: warsztaty z pedagogiem: 450 zł/grupa, warsztaty z aktorem: 600 zł/grupa

Sponsorzy/patroni