Warsztaty rodzinne
środa, 7 września 2022

Przed nami cykl warsztatów, których celem będzie stworzenie przestrzeni do twórczych działań dla całej rodziny. Wspólne zajęcia pozwolą na poznanie różnych form teatru, a przede wszystkim staną się okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu.

Terminy warsztatów to kolejno:

25 września,

2 października,

9 października,

22 października,

6 listopada.

Każde z zajęć poprowadzi inna osoba – tak, by uczestnicy mogli skorzystać z doświadczenia i wiedzy różnych artystów. Na poszczególne ze spotkań przewidziane są 3 godziny. Propozycję kierujemy do dzieci oraz ich opiekunów. Rodziny mogą skorzystać tak z wybranych, jak i z wszystkich zaplanowanych spotkań.

Warsztatom towarzyszyć będzie temat emocji. Spotkania stworzą pole do rozmowy i twórczego działania wokół: radości, złości, dumy, zazdrości, strachu i zawstydzenia. Uczestnicy zapoznają się z improwizacją teatralną, teatrem formy (animacją przedmiotu), kreowaniem etiud aktorskich oraz storytellingiem. Dodatkowo zajęcia zwiążą się z rytmiką, muzyką oraz ruchem.

Prowadzący zajęcia: Edyta Ostojak, Marta Ledwoń, Magdalena Zabel, Adam Organista, Wojciech Rusin


Koszt uczestnictwa w warsztatach: 10 zł od osoby za pojedyncze spotkanie

Zapisy na warsztaty prowadzone będą od dnia 12 września pod numerem telefonu: 797 459 146 oraz pod adresem mailowym: edukacja@teatrosterwy.pl.

W zgłoszeniu prosimy podać: ilość osób chcących uczestniczyć w zajęciach, wiek dzieci, numer kontaktowy.


Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Galeria
Sponsorzy/patroni