"Ludzie inteligentni"
poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Podobno mężczyźni rządzą światem, a mężczyznami kobiety. Choć walka płci zdeterminowała już niejeden życiorys, rywalizacja między kobietami i mężczyznami o wyższość intelektu nad emocjonalną sferą życia, trwa nieprzerwanie. Czy jednak szowinizm kontra feminizm ma dziś rację bytu? I czy nie dlatego właśnie, że kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa udaje nam się z powodzeniem tworzyć wspólny kosmos? To zabawna historia przyjaźni szóstki bohaterów, którą elektryzuje wiadomość o rozstaniu dwojga z nich. Niespodziewany obrót zdarzeń pociąga za sobą falę nieporozumień, która piętrzy przepaść między przedstawicielami obu płci. Rozstanie przyjaciół rodzi bowiem spekulacje i komentarze, te zaś popychają bohaterów do rozliczenia z własną przeszłością i teraźniejszością. Podczas próby podsumowania dotychczasowego życia dochodzą do głosu urazy, kompleksy i fobie. Czy bohaterowie wyjdą z tej opresji bez szwanku?

 

Zapraszamy na "Ludzi inteligetnych". Gramy w dniach:

18-19 maja, godz. 20:30

20 maja, godz. 18:00

20 maja, godz. 20:30 spektakl rodzinny

 

UWAGA! Mamy dla Was propozycję na wyjątkowy, majowy wieczór: komedia z naszego repertuaru plus pyszna kolacja w restauracji Incognito! 

Dla pierwszych 20 osób, które zakupią w naszej Kasie minimum 2 bilety na spektakl „Ludzie Inteligentni” na 18, 19 lub 20 maja przygotowaliśmy prezent w postaci kuponu z rabatem 20 zł do restauracji Incognito.

Nie przyjmujemy wcześniejszych rezerwacji! Spieszcie się do naszej Kasy!

Galeria
Sponsorzy/patroni