scena pełna improwizacji
poniedziałek, 6 września 2021
W niedzielę na naszej scenie niezwykłe wydarzenie LUBLIN JAM IMPROV. To długo wyczekiwana, pierwsza polockdownowa, a już dziewiąta edycja! 

Tak o wydarzeniu piszą jego organizatorzy - IMPRO Teatr Bezczelny: 
 
Wierzymy, że ducha spontanicznego tworzenia i beztroskiej zabawy scenicznej najlepiej oddają jamy. W każdej edycji zapraszamy zatem różnych gości: twórców impro, aktorów, muzyków, ludzi estrady i sztuk wszelakich oraz Was do wspólnego jamowania! Do dyspozycji mamy scenę, spontaniczne sugestie publiczności oraz nieograniczoną moc tworzenia impro!
 
100% improwizacji
100% zaskoczenia
100% dobrej zabawy
 
Do 9 edycji zapraszamy artystów, lubelskich scen impro i nie tylko! Ich sylwetki będziemy odsłaniać w kolejnych dniach!
 
Co się wydarzy???
W konwencji jemu z udziałem gości zabierzemy Was do światów, w którym bohaterem może być każdy i wszystko! Rozterki wewnętrzne, konflikty, niezwykłe podróże, strzelaniny, pościgi, pojedynki, morskie podróże, miłosne eskapady, relacje pozaziemskie! Tego wieczoru ograniczy nas tylko Twoja wyobraźnia.
 
Serdecznie zapraszamy 12.09.2021 o godzinie 19.00!
 
 
 
Bilety na spektakl w cenach 25/20/15 zł, można rezerwować przez internet, telefonicznie w Dziale Komunikacji i Rozwoju Publiczności 81 532 44 36, w kasie teatru 81 532 42 46 oraz od stacjonarnie w kasie teatru przy ul. Narutowicza 17.
Galeria
Sponsorzy/patroni